ATV

Atv, Dinç Bilgin’in 1993 yılında kurmuş olduğu Türkiye’nin önemli bir televizyon kanalı haline gelen ve adım adım ilerleyerek büyüyen ve gelişen bir medya kanalıdır.Atv kanalının tarihçesinden bahsedecek olursak; kanal Dinç Bilgin tarafından 1993 yılında kurulduktan sonra 2002 yılında Ciner Medya Grubu’na geçiş yapmıştır. Kanal son olarak 2013 yılında Çalık Holding tarafından satın alınmış ve son olarak şuanda Turkuvaz Medya tarafından yönetilmekte ve yayın hayatını sürdürmektedir. Gelişim açısından dikkat çekici bir grafik çizmeyi başaran atv, 4 Eylül 2013 tarihinden itibaren 16:9 formatına geçiş yapmıştır. Kanal, Türkiye ve Avrupa genelinde yayın yapmaktadır.Atv, izleyicilerin beğendiği ve sıcak kanlı TV programları sayesinde git gide yükselmiş ve bir anda reyting sonuçlarında da dikkat çekici veriler elde edip Türkiye’nin önemli kanalı haline gelmiştir. atv, Turkuvaz Medya eşliğinde gelişme göstermesinin ardından a Haber adlı bir haber kanalı açmıştır. a Haber ile de önemli başarılar elde eden ve haber kanalları arasında en başarılı kanallar arasında yer almayı başarmıştır.Atv, SD yayınının ardından 24 Nisan 2011 tarihinde atv HD kanalını hayata geçirmiş ve buradan da HD yayın sunmaya başlamıştır.Aşk, dram ve aile dizileri yayınlamasıyla bilinen atv kanalının tam adı Aktüel Televizyonu’dur. Turkuvaz Medya Grubu’ndaki diğer medya kanalları olan Sabah Gazetesi, a Haber kanalı, a Spor kanalı ve daha pek çok kanal ile koordineli olarak çalışan atv, ATV Haber yayınını a Haber ile ortak gerçekleştirmektedir.Atv, Nihat Hatipoğlu ile gerçekleştirdiği dini programlar ile de yüksek reyting oranları yakalamış ve bunun yanı sıra Ziraat Türkiye Kupası’nın yayın haklarını da elinde bulundurmaktadır. Bunun yanı sıra, birbirinden değerli ve sevilen yarışma programlarına da ev sahipliği yapan Atv; ‘’Kim Milyoner Olmak İster?’’ , ‘’Döndür Şansını’’ , ‘’Cevap Sende’’ , ‘’Kazan Kazan’’ isimli programlarıyla şu an için oldukça başarılı konumdadırlar. Yıllardır yayınlanmakta olan ve asla reyting adına sorun yaşamayan Kim Milyoner Olmak İster isimli yarışma ise, değişen onlarca sunucusuna rağmen adından çokça söz ettirmeye devam ediyor ve etmeye de devam edecek gibi görünüyor.Son olarak ‘’Elin Oğlu’’ isimli Talk Show ile de büyük başarı yakalayan Atv, reyting konusunda da rakiplerini bu dalda yakalamaya oldukça yakın gibi gözüküyor.

Etiketler : atv izle,atv canlı izle,atv 720p izle,atv donmadan izle,atv hd izle

CANLI TV İZLE

Uç seviyelere ulaşan bilişim sektörü sayesinde çağın bir gereği olarak artık oturduğunuz yerden ve ya tek bir noktadan televizyon seyretme imkanınımız, bir çok kanala yayılarak gelişim göstermektedir. Günümüzde gelişim gösteren sektörle birlikte internet üzerinden bir çok farklı gün kanalı internet üzerinden ücretsiz ve sınırsız olarak seyretme imkanına sahibiz. 7 gün 24 saat kesintisiz yayınlar sayesinde dilediğiniz kanalı bulabilir ve izleyebilirsiniz. Üstelik bu yayınlarda sizlere yüksek görüntü kalitesi ve ses kalitesi ile hizmet vermeye çalışıyoruz ve en iyisini sunabilmek adına kendimizi her gün bir adım daha ileri taşımaya çalışıyoruz. İnternet televizyonculuğumuz sayesinde ayrıca mobil cihazınızdan dilediğiniz yerde canlı yayın bulma imkanına da sahipsiniz. En güncel frekanlarda dilediğiniz uydu kanalları aracaılığıyla yapılan yayınları kesintisiz olarak, bağlantı sorunu yaşamadan izleme imkanına sahipsiniz. Böylece seyahatlerinizde dahi maçlarınızı ve sevdiğiniz dizileri hiç bir zorluk çekmeden rahatça takip edebilirsiniz. Tüm bu özellikleri bünyesinde barındıran tv portalı sayesinde 7/24 saat canlı yayın akışını takip edebilirsiniz. Canlı tv izleme sistemi sayesinde belli bir mekana bağlı kalma kavramını ortadan kaldırıyor ve tüm canlı tv kanallarına ulaşım imkanını sizlere mümkün kılıyoruz. Bu şekilde hem görüntü hem ses kalitesinde zirve yapmış canlı yayın kanallarıyla tüm yayınları birlikte bulabilme imkanına sahip oluyorsunuz.

Türkiye'de ve diğer ülkelerde yayın yapan canlı yayın kanallarıyla birlikte maç yayını yapan spor kanallarına da ulaşım imkanı sunarak sizlere hizmette sınır koymuyoruz. Bu modern sistemle birlikte şifreli maç kanallarını diğer işletemelere ücret vermeden özerk bir şekilde takip edebileceksiniz. Ve bunu keyfi yaşarken donma sıkıntısı ve çözünürlük gibi çağ dışı sorunlarlar karşılaşmayacaksınız. Bu sistematik yayıncılık anlayışıya beraber anında ve dilediğiniz mekanda ulaşma imkanına sahip olacaksınız. Tüm bu özellikleri içinde barındıran bu sistemle birlikte takipçiler ve kullanıcılar tv izleme protalı sayesinde en kolay şekilde yayınları takip edebilecekler. Ana maddesi yüksek kalite ve seyir keyfi parolasıyla yola çıkılmış bu sistemde, diğer portallarda yaşadığınız sorunları minimum seviyeye ulaştırmak için çalışmalarımızı devam ettirmekteyiz. Sizler arkanıza yaslanın ve dilediğiniz her zaman, mekan fark etmeksizin internetiniz mevcut bulunduğu sürece canlı yayınları takip etmenin keyfini çıkartın. Canlı yayın portalı sayesinde yerli ve ya yabancı bir çok kanala anında ulaşım sağlayarak yüksek kalite çözünürlükte izleyebilirsiniz.